KOLIZJA NA SKRZYŻOWANIU - Aktualności - KPP Parczew

Aktualności

KOLIZJA NA SKRZYŻOWANIU

Data publikacji 30.09.2018

Nie zachowanie należytej ostrożności byłą przyczyną groźnej kolizji na ul. Włodawskiej w Parczewie. Jak ustalili policjanci kierująca pojazdem marki Seat dojeżdżając do skrzyżowania wjechała w tył skody, która zatrzymała się przed znakiem „ustąp pierwszeństwa przejazdu”. Siła uderzenia wypchnęła pojazdy na środek skrzyżowania. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca skodą. Na szczęście jej obrażenia okazały się powierzchowne.

Wczoraj przed południem doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Włodawskiej i Al. Zwycięstwa. Jak ustalili policjanci kierująca pojazdem marki Seat dojeżdżając do skrzyżowania nie zachowała ostrożności i uderzyła w tył samochodu marki Skoda. Siła uderzenia wypchnęła oba pojazdy na środek skrzyżowania. Z lekkimi jak się okazało obrażeniami do szpitala na obserwację trafiła kierująca skodą. Badanie stanu trzeźwości jakie na miejscu zdarzenia przeprowadzili mundurowi wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów ze względu na poważnie uszkodzenia. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym, a na jej konto trafiło 6 punktów karnych.

A.Ł.