Rusza plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego 2018 roku" - Aktualności - KPP Parczew

Aktualności

Rusza plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego 2018 roku"

Data publikacji 09.07.2018

W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” startuje plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego 2018 roku” organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Parczewie we współpracy w tygodnikiem „Wspólnota Parczewska”. Jego celem jest wyłonienie dzielnicowego, który jest najbardziej rozpoznawalny wśród mieszkańców powiatu. Na swojego kandydata można głosować od 10 lipca do północy 8 sierpnia.

Rusza plebiscyt na "Najlepszego dzielnicowego 2018 roku”. Konkurs będzie trwał do północy 8 sierpnia. W tym czasie mieszkańcy powiatu mogą głosować na swoich kandydatów. Sylwetki dzielnicowych zaprezentowane są na stronie internetowej KPP w Parczewie w zakładce „dzielnicowi” oraz opublikowane zostaną w najbliższym numerze tygodnika „Wspólnota Parczewska”.

 

Głosować można na trzy sposoby:

1. Wypełniony kupon drukowany we "Wspólnocie Parczewskiej" należy wrzucić do redakcyjnej skrzynki na listy, która znajduje się na budynku przy ul. Żabiej w Parczewie (wejście do budynku przy postoju TAXI).

2. Wypełniony kupon drukowany we "Wspólnocie Parczewskiej" należy wrzucić do skrzynki znajdującej się w Komendzie Powiatowej Policji w Parczewie.

3. Wysyłając sms (szczegóły w tygodniku "Wspólnota Parczewska").