Policja zaprasza na „Rowerowy Rajd Niepodległości – Parczew 2018” - Aktualności - KPP Parczew

Aktualności

Policja zaprasza na „Rowerowy Rajd Niepodległości – Parczew 2018”

Data publikacji 21.06.2018

Policjanci zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym pod nazwą „Rowerowy Rajd Niepodległości – Parczew 2018”, którego Komenda Powiatowa Policji w Parczewie jest współorganizatorem. Rajd odbędzie się w najbliższa niedzielę. Start o godzinie 10 spod pomnika Niepodległości.

Mundurowi z parczewskiej komendy zapraszają na rajd rowerowy jaki odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 czerwca o godzinie 10:00. Start spod pomnika Niepodległości przy ul. Mickiewicza w Parczewie. Organizatorami przedsięwzięcia jest Gmina Parczew natomiast współorganizatorami Komenda Powiatowa Policji w Parczewie, Nadleśnictwo Parczew oraz Parczewska Grupa Rowerowa. Trasa rajdu będzie przebiegała poprzez malownicze tereny lasów parczewskich a zakończy się na parkingu nad Bobrówką.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Szczegółowy regulamin imprezy, mapa oraz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Gminy Parczew. http://parczew.nazwa.pl/umparczew-n/index.php/dla-mieszkancow/aktualnosci-news/567-rowerowy-rajd-niepodleglosci-parczew-2018