Aktualności

Wymusił ciągnikiem pierwszeństwo na motocykliście i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany

Data publikacji 15.04.2018

Parczewscy mundurowi wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku z udziałem motocyklisty. Jak ustalili policjanci w miejscowości Kolano (gmina Jabłoń), kierujący ciągnikiem rolniczym skręcając na teren jednej z posesji zajechał drogę jadącemu z przeciwka motocykliście. Później zamiast udzielić pomocy poszkodowanemu uciekł z miejsca zdarzenia. 23 – cyklista z obrażeniami trafił do szpitala. Dzisiaj mężczyzna, który kierował traktorem został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

W sobotę wieczorem w miejscowości Kolano (gmina Jabłoń) doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Jak ustalili mundurowi kierujący ciągnikiem rolniczym skręcając na teren jednej z posesji wymusił pierwszeństwo jadącemu z przeciwka motocykliście. 23 – latek który jechał jednośladem zdążył jeszcze „położyć” swój pojazd jednak nie uniknął zderzenia. Siła uderzenia rozerwała motocykl na części po czym stanął on w płomieniach. Kierowca ciągnika natomiast, nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec gminy Jabłoń z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia jednocześnie rozpoczęli poszukiwania traktorzysty. Dzisiaj po południu 40 – latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.