Parczew: Z nożem i rozbitą butelką napadł na sklep - Aktualności - KPP Parczew

Aktualności

Parczew: Z nożem i rozbitą butelką napadł na sklep

Data publikacji 29.03.2018

Do 15 lat więzienia grozi 29 – latkowi, który napadł na sklep w Żmiarkach, gmina Dębowa Kłoda. Mężczyzna grożąc ekspedientce nożem oraz rozbitą butelką zażądał wydania z kasy pieniędzy. Kobieta w obawie o swoje życie i zdrowie wydała mu z kasy blisko 2 tys. złotych. Po kilkudziesięciu minutach sprawca był już w rękach parczewskich kryminalnych. Mieszkaniec gminy Kodeń trafił do policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem. W miejscowości Żmiarki, gmina Dębowa Kłoda do sklepu spożywczego wtargnął mężczyzna. 29 – latek trzymając w jednym reku ręku nóż, a w drugiej rozbitą butelkę zażądał wydania pieniędzy. W pewnym momencie przystawił kobiecie do głowy szkło i zaczął jej grozić. Ekspedientka w obawie o swoje życie i zdrowie wydała napastnikowi z kasy prawie 2 tys. złotych. Mężczyzna oddalił się ze skradzionymi pieniędzmi jednak długo nie cieszył się ze swojego łupu. Kryminalni w toku niezwłocznie podjetych czynnosci zatrzymali sprawcę na terenie Dębowej Kłody i odzyskali skradzione pieniądze.

 

Mieszkaniec gminy Kodeń trafił do policyjnej celi. Jak się okazało był pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

 

RR