Aktualności

Tragiczny wypadek w Plebaniej Woli. Policjanci apelują o ostrożność na drogach

Data publikacji 30.12.2017

Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem w m. Plebania Wola w powiecie parczewskim. Samochód marki Peugeot zjechał z drogi uderzając w drzewo. Autem podróżowała dwójka młodych ludzi w wieku 18 lat. Młoda kobieta zginęła na miejscu, zaś mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło na prostej drodze. Samochód marki Peugeot z niewyjaśnionych dotąd przyczyn nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowała młoda kobieta oraz mężczyzna. Pasażerka pojazdu zginęła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń, z kolei kierujący został przetransportowany do szpitala.

Policjanci pracują na miejscu wypadku. Ustalane są okoliczności tego zdarzenia.

To kolejne tragiczne zdarzenie ze skutkiem śmiertelnym w ostatnich dniach na drogach naszego powiatu. Po raz kolejny Policja apeluje i prosi o zachowanie ostrożności na drogach. Obecne warunki pogodowe i szybko zapadający zmierzch to czynniki, które wpływają na fakt, iż kierujący pojazdami muszą zachować szczególną uwagę i rozsądek. Kluczowym elementem jest dostosowywanie prędkości do panujących warunków na drodze. Brawura oraz nadmierna prędkość to wciąż główne przyczyny wypadków i kolizji drogowych. Apelujemy o ostrożną jazdę.

 

 

AK/AŁ