W Rudzieńcu Audi uderzyło w drzewo . Nie żyje pasażerka - Aktualności - KPP Parczew

Aktualności

W Rudzieńcu Audi uderzyło w drzewo . Nie żyje pasażerka

Data publikacji 25.12.2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do jakiego doszło wczoraj w Rudzieńcu, gmina Milanów. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Audi nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu. Na łuku jezdni jego auto zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Pasażerka, która podróżowała wraz z kierującym poniosła śmierć.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Rudzieńcu, gmina Milanów. Jak ustalili policjanci kierujący Audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu. Na łuku drogi jego pojazd wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Podróżująca wraz z 85 - letnim kierującym kobieta z ciężkimi urazami trafiła do szpitala. Pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy nie udało się jej uratować. Zmarła na wskutek odniesionych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mieszkaniec gminy Jabłoń był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowo wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Jednocześnie ponownie prosimy kierujących o uważną i ostrożną jazdę. Pomimo naszych nieustających apeli w dalszym ciągu dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń na drogach.