Święto Niepodległości w Parczewie - Aktualności - KPP Parczew

Aktualności

Święto Niepodległości w Parczewie

Data publikacji 13.11.2017

Obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się od wymarszu pocztów sztandarowych, delegacji zakładów pracy, szkół, instytucji i organizacji społeczno-politycznych z placu przy urzędzie miejskim pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego. Komendę Powiatową Policji w Parczewie reprezentowali Komendant Powiatowy Policji w Parczewie mł.insp. Krzysztof Kozyra oraz Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Robert Mituła.

Obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się od wymarszu pocztów sztandarowych, delegacji zakładów pracy, szkół, instytucji i organizacji społeczno-politycznych z placu przy urzędzie miejskim pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego. Pod pomnikiem zostały złożone wieńce i kwiaty. Następnie delegacje przeszły ulicami miasta do Bazyliki Mniejszej gdzie odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny. Po mszy nastąpił przemarsz i obchody święta przeniosły się na plac przy Pomniku Niepodległości. Obchody zakończyły przemówienia zebranych gości.

Uroczystości zakończyły się złożeniem wieńców i kwiatów. Parczewskich policjantów reprezentował Komendant Powiatowy Policji w Parczewie mł.insp. Krzysztof Kozyra oraz Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Robert Mituła