Bezpieczne Ferie 2017 - Aktualności - KPP Parczew

Aktualności

Bezpieczne Ferie 2017

Mundurowi odwiedzili najmłodszych w ramach akcji Bezpieczne Ferie. W Gminnym Ośrodku Kultury w Dębowej Kłodzie oraz w Wyhalewie doszło do spotkania z dziećmi. Na prelekcji omówiono zagrożenia jakie mogą napotkać w czasie wypoczynku. Przypomniano także najmłodszym podstawowe zasady ruchu drogowego.

Wczoraj doszło do spotkaniem policjanta z najmłodszymi w Gminnym Ośrodku Kultury w Dębowej Kłodzie.  Policjant spotkał się z dziećmi w ramach akcji Bezpieczne Ferie 2017. Na spotkaniu zostały omówiono zagrożenia na jakie narażeni są najmłodsi. Częto zabawy na śniegu i lodzie jeżeli oczywiści aura dopisze niosą ze sobą wiele groźnych sytuacji. Funkcjonariusz wspólnie z uczniami przeanalizował niebezpieczne sytuacje podczas zabaw i spędzania wolnego czasu. Nie zapomniano przedyskutować także zagrożenia na jakie można natrafić w sieci. Policjant odwiedził też młodzież w świetlicy wiejskiej w Wyhalewie.

Na zakończenie przypomniano o konieczności noszenia elementów odblaskowych po za terenem zabudowanym. Omówiono też główne zasady do jakich należy się stosować podczas poruszania się po drogach.

A.Ł.